Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokia aprangą aš turiu turėti norėdamas lankyti treniruotes?
  Baltus marškinėlius, sportines kelnes, patogią sportinę avalinę. Visa tai galite įsigyti Kung Fu akademijoje, kreipdamiesi į savo klubo trenerį.
 • Kodėl verta lankyti treniruotes?
  Tai kovinis stilius pritaikytas apsiginti prieš stipresnį priešininką. Nuoseklios pamokos, geras laiko praleidimas, sportas, sveikata ir dvasinis tobulėjimas. Treniruotės priderinamos prie Jūsų fizinio pasirengimo ir tobulėjama parinktais žingsniais. Nuolatos rengiami seminarai ir intensyvūs kursai. Įgyti sugebėjimai ir žinios vertinami tarptautiniais diplomais.
 • Ko siekia treneris treniruočių metu?
  Treneris siekia ištreniruoti mokinius, kad jie sustiprėtų fiziškai, taptų meistriškesni, išmoktų savigynos veiksmų, kuriuos galėtų panaudoti geriems tikslams, pasiruoštų kovai psichologiškai. Treneris siekia, kad mokinys sportuotų, mokytųsi ir gerai praleistų laiką.
  WingChun KungFu yra pilna kovos sistema ar čia naudojamos tik rankos?
  Wing Chun KungFu yra pilnas kovos kompleksas. Mokiniai išmoksta kovoti kojomis, rankomis, alkūnėmis, keliais, panaudoti griebimus, kovoti ant žemės, bei apsiginti nuo ginklų. Tai pilnas kovos ir savigynos kompleksas.
 • Kokie ginklai naudojami WingChun KungFu sistemoje?
  Wing Chun Kung Fu sistemoje naudojami tradiciniai ginklai: ilga lazda ir kardeliai. Treniruočių metu mokoma kaip apsiginti prieš populiariausius ginklus gatvėje – peilį ir lazdą.
 • Kokia yra Kungfu Akademijos veikla?
  Atsakymą rasite skyrelyje – mokymai.
 • Kodėl naudinga dalyvauti ‘Kungfu akademija” seminaruose?
  Seminarų, kursų ir stovyklų metu suvažiuoja visi Lietuvos klubų nariai. Susipažįstama su kitais kung fu entuziastais, užmezgamos naujos pažintys, įgaunama nauja patirtis praktikuojantis su skirtingais partneriais bei pasikeičiama naudinga informacija.
 • Ko mokoma Wing Chun Kung Fu seminaruose ir stovyklose? Ir ką duoda dalyvavimas šiuose renginiuose?
  Dalyviai gauna išsamią medžiagą apie Wing Chun Kung Fu sistemą ir jos principus. Mokoma kaip panaudoti Wing Chun Kung Fu veiksmus savigynai, kovoti, refleksiškai ir teisingai reaguoti į bet kokį puolimą bei panaudoti priešininko jėgą ir inerciją prieš jį patį.
  Intensyvių treniruočių metu naudojama profesionali patikrinta metodika. Dalyviai pakelia savo kvalifikaciją ir gauna itin aukštos kvalifikacijos atliekamų veiksmų korekciją.
  Mokomasi kovoti naudojant rankų, kojų ir kūno pojūčius. Mokiniai pamato, kad kova gali būti menas ir mokslas.
 • Ar dalyvaujant reguliariai dviejų dienų Wing Chun Kung Fu seminaruose galima žymiai pagerinti Wing Chun Kung Fu žinias?
  Aišku, kad taip! Sėkmė priklauso ir nuo Jūsų noro ir pastangų. Jų dėka išsipildys jūsų lūkesčiai. Dalyvaujant mūsų seminaruose ir specialiose klasėse galima išmokti sudėtingas Wing Chun technikas ir išlaikyti egzaminus. Savaitgaliniai seminarai atitinka daugelį treniruočių. Savaitinio seminaro metu sužinote ir išdirbate medžiagą, kurią galėsite tobulinti grįžę į treniruotes ateinančius pusę metų.
  Intensyvių treniruočių dėka pasieksite gerų rezultatų. Profesionalių mokytojų-meistrų daugiametė patirtis, protingi treniravimo metodai ir gerai sudaryta mokymo programa leidžia ekonomiškai išnaudoti Jūsų laiką. Mokytojų-meistrų atviras mokymas be paslapčių padės Jums augti ir pasiekti Wing Chun Kung Fu meistriškumo.
 • Kas veda seminarus, kursus, stovyklas?
  Seminarus veda Sifu Marius Būtėnas ir kvalifikuoti, licencijuoti, profesionalūs KungFu akademijos mokytojai – treneriai.
 • Ar privalomi egzaminai?
  Egzaminas suteikia galimybę pasitikrinti savo žinias ir įgūdžius. Egzaminai nėra privalomi.
 • Kiek kainuoja egzaminai?
  Egzaminai yra nemokami.
 • Kada galima laikyti egzaminą ?
  Pirmam Wing Chun Kung Fu lygiui įsisavinti reikia apie trijų mėnesių reguliarių treniruočių.
 • Ar privaloma laikyti egzaminą?
  Pasibaigus seminarui vyksta egzaminai. Visi pasiruošę aukštesnei pakopai gali laikyti egzaminą. Už kiekvieną išlaikytą egzaminą mokinys gauną diplomą.
  Mokiniai atėję iš kitų organizacijų praktikuojančių – Wing Chun, Wing Tsun, Ving Tsun, Young chun, ir t.t. organizacijų seminaro metu privalo patvirtinti savo turimą lygį. Seminaro dalyvis gauna pažymėjimą liudijanti apie jo dalyvavimą seminare.
 • Kas sudaro egzaminų komisiją?
  Egzaminų komisija sudaryta iš aukšto lygio Kung Fu Akademijos Wing Chun Kung Fu meistrų – mokytojų.
 • Ar aš turiu būti pastoviu Asociacijos Kungfu akademija mokiniu, kad galėčiau dalyvauti Wing Chun KungFu seminare ?
  Seminarai yra skirti visiems, kas nori gauti žinias apie Wing Chun Kung Fu sistemą.
 • Kokio amžiaus galima pradėti treniruotis Kungfu Akademijoje?
  Į reguliarias treniruotes ir seminarus priimami nuo 5 iki 60 metų amžiaus žmonės.
 • Ar seminare gali dalyvauti žiūrovai ?
  Seminaras skirtas mokytis. Tai nėra varžybos, todėl į seminarą ateina tik dalyviai.